Jak to działa?

Artboard 1 copy 12_2x.png
Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach

1

Pierwszym krokiem jest kontakt z nami. Możesz to zrobić klikając w zakładkę o nas lub tutajkontaktując się za pomocą formularza. Możesz również wysłać wiadomość bezpośrednio na maila lub zadzwonić. Odpowiadamy również na wiadomości na naszym Facebookowym fanpage'u.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach związanych z wynajmem samolotu, ile godzin planujesz wylatać, w jakim terminie jesteś dyspozycyjny do latania, czy pierwsze godziny chcesz wykonać z "bezpiecznikiem" na prawym fotelu itd.

Po omówieniu szczegółów, umówimy się na krótki lot zapoznawczo - sprawdzający.

W dogodnym dla Ciebie terminie, odbędziemy krótki lot zapoznawczo - sprawdzający, mający na celu sprawdzenie Twoich umiejętności pilotażowych i zapoznanie z istotnymi kwestiami technicznymi; punktami charakterystycznymi w okolicy lądowiska, czy budową kręgu. Ten lot zawsze zaliczany jest do Twojego nalotu dowódczego PIC.

 

Zawsze służymy radą!

Już po pozytywnym locie kontrolnym możesz od razu latać sam lub zabierać znajomych na pokład.

Artboard 1 copy 10_2x.png
Odbądź z nami lot sprawdzający

2

Artboard 1 copy 7_2x.png
Zaplanuj swoje rezerwacje

3

Po naszym pierwszym locie, jeśli podoba Ci się samolot i jesteś zadowolony ze współpracy, określasz swoją dostępność. Wówczas podpisujemy umowę i planujemy Twoje kolejne loty. Zazwyczaj grafik planujemy z wyprzedzeniem około tygodnia. Rezerwacji możesz dokonać wchodząc w zakładkę "Rezerwacje" oraz wypełniając krótki formularz lub dzwoniąc do nas.

Dalej pozostaje jedynie latać! Od śmigła!